Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
541076 shikime
Hacksaw Ridgea

Armour of God (1986)

60,024 views
Xheki Çan dhe ndihmësi i tij i paaftë nisen në një kërkim pëmes Europës që të gjejnë një thesar misterioz i cili ndodhet nën zotërimin e një organizate të errët murgjish.

Kohezgjatja: 88 mins

Kualiteti / Titrat:HD | AL

Viti: 1986

IMDb: 8.7

Keywords: