Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
54659 shikime
Hacksaw Ridgea

Battle of the Year (2013)

60,024 views
"Beteja e Vitit" tërheq të gjitha ekipet më të mira nga e gjithë bota, por amerikanët nuk e kanë fituar në pesëmbëdhjetë vjet kampionatin botëror. Dante punëson Bleik për të mbledhur një ekip me kërcimtarët më të mirë dhe për të sjellë trofeun përsëri në Amerikë, ku e gjitha filloi.

Kohezgjatja: 110 mins

Kualiteti / Titrat:HD | AL

Viti: 2013

IMDb: 8.7

Keywords: