Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
54820 shikime
Hacksaw Ridgea

N.O.I.R. (2015)

60,024 views
Pasi jeta e 4 djemve që jetojnë në një lagje të përbashkët pllakoset nga varfëria dhe dhuna, ata luftojnë për të gjetur liri e lumturi.

Kohezgjatja: 110 mins

Kualiteti / Titrat:HD | AL

Viti: 2015

IMDb: 8.7

Keywords: