Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
548142 shikime
Hacksaw Ridgea

Plush (18+) (2013)

60,024 views
Një këngëtare/shkrimtare tekstesh, pavarësisht se është e martuar, lidhet me një kitarist, të cilit ajo i zbulon shpejt se ka një të shkuar të errët që mund të jetë me rrezik për të dhe ata që ka afër.

Kohezgjatja: 99 mins

Kualiteti / Titrat:HD | AL

Viti: 2013

IMDb: 8.7

Keywords: