Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
541704 shikime
Hacksaw Ridgea

Arrow (2016)

60,024 views
Bilioneri i llastuar playboy Oliver Queen i zhdukur dhe supozuar i vdekur qe kur yati i tij humbi ne det. Ai u kthye pese vjet me vone nje njeri i ndrryshuar, i vendosur te pastroje qytetin nga kriminelet i veshur si nje vigjilant i maskuar dhe i armatosur me nje hark me shigjete.

Kohezgjatja: 42 mins

Viti: 2016

IMDb: 8.7