Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
54698 shikime
Hacksaw Ridgea

Sherlock (2010)

60,024 views
Veterani i luftës, Dr. Xhon Uatson, rikthehet në Londër në nevojë të një vendi për të qendruar. Ai takon Sherlok Holmes, një detektiv këshillues, dhe të dy së shpejti e gjejnë veten duke hetuar një varg mistresh dhe krimesh.

Kohezgjatja: 88 mins

Kualiteti / Titrat:HD

Viti: 2010

IMDb: 8.7