Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
54726 shikime
Hacksaw Ridgea

Shiko Lethal Weapon me Titra Shqip Full Online for Free (2016)

60,024 views
Një ish- ushtar i forcave speciale "NAVY SEAL" gjen një punë si oficer policie dhe bëhet ortak me një detektiv veteran që po përpiqet ti rri sa më larg stresit.

Kohezgjatja: 60 mins

Kualiteti / Titrat:HD | AL

Viti: 2016

IMDb: 8.7

Keywords: