Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
541190 shikime
Hacksaw Ridgea

Shooter (2016)

60,024 views
Ky triller tregon për udhëtimin e Bob Li Suager, snajperi veteran i shumë dekoruar i cili është përsëri në aksion për të parandaluar një kurth për vrasjen e Presidentit. Por nuk ia arrin me sukses dhe Bob Li akuzohet për vrasjen e presidentit.

Kohezgjatja: 60 mins

Kualiteti / Titrat:HD

Viti: 2016

IMDb: 8.7