Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
541694 shikime
Hacksaw Ridgea

The Flash (2016)

60,024 views
Pasi u godit nga rrufeja, Barry Allen zgjohet nga nje 9 muaj koma dhe zbulon qe rrufeja i ka dhen atije fuqine e super shpejtesise. Me ekipin e tij te ri dhe fuqite e reja, Barry behet nje superhero, Flash-i, duke luftuar krimet ne qytetin qendror.

Kohezgjatja: 43 mins

Viti: 2016

IMDb: 8.7