Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
545196 shikime
Hacksaw Ridgea

The Vampire Diaries (2016)

60,024 views
Nje vajze adoloshente ka rene ne dashuri me dy vellezer vampire dhe nuk zgjedh dot midis tyre.

Kohezgjatja: 43 mins

Viti: 2016

IMDb: 8.7