Filma & Seriale me Titra Shqip NUKSHTYHET.COM

Filma & Seriale Me Titra Shqip
541381 shikime
Hacksaw Ridgea

The Walking Dead (2016)

60,024 views
Zevendes Sherifi Rick Grimes drejton nje grup te mbijetuarish ne nje bote te pushtuar nga te vdekurit qe ecin. Duke luftuar te vdekurit dhe duke ju ruajtur te gjallve.

Kohezgjatja: 44 mins

Viti: 2016

IMDb: 8.7